sera, akvaryuma yeni başlayanlar için bu popüler hobiyi daha kolay hale getiren harici bir yazılım geliştirmiştir. İlgilenen herkes bu yeni CD’de, kurulum ve bakım rehberi ve ayrıca biyotoplar için öneriler ve tavsiyeler hakkında geniş bir bölüm bulacaktır.
Dahası, kullanıcılar istekleri doğrultusunda kendi akvaryumlarını hazırlayabilirler. Sonuç: Üç boyutlu bir önizleme ve yetkili bayiden alabilecekleri tüm gerekli sera ürünlerinin bulunduğu bir alışveriş listesi.
Yeni sera akvaryum tasarımcısı, yenilikler doğrultusunda sürekli genişletilebilen dört ana kategoriye bölünmüştür. Rehber bölümü, temel soruları yanıtlar ve akvaryumun kurulumu ile bakımıyla ilgili açıklamalar verir. Ayrıca, akvaryum ansiklopedisi 130 balık ve 60 bitki hakkında ayrıntılı bilgiler verir.
Özellikle akvaryum bakımına yeni başlayanlar için uygundur: Akvaryumun serbestçe hazırlanmasını sağlayan bölüm. Bunu yaparken, yazılım herhangi bir uyumsuzluk olup olmadığına bakar ve bunları önler. Biyotop akvaryumları, ekran koruyucusu olarak kullanılabilen üç boyutlu bir önizleme sağlar

sera CD yi bilgisayarınıza indirmek için CD nin üzerine tıklayınız:

sera_cd